Aksiyon Platform Oyunu The Last Case of Benedict Fox’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Rogue Games ve geliştirici Plot Twist tarafından oyunculara sunulacak olan yandan görünümlü aksiyon macera platform oyunu The Last Case of Benedict Fox’un çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 27 Nisan’da Xbox Series, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden  PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de yer alacak.
 
Keşif, bulmaca ve platform öğelerini harmanlayan bir yapım
 
 
The Last Case of Benedict Fox, oyuncular için keşif, bulmaca, platform ve ağır bir aksiyonu harmanlıyor. Oyunu 60 fps ve 4K çözünürlük ile oynayabiliyoruz. Yüksek çözünürlük ve görseller  sayesinde kendimizi bize sunulan atmosfere daha uygun kaptırabiliyor ve gotik bir dünyayı deneyimleyebiliyoruz.
 
Souls-like bir yapıyı da bünyesinde barındıran üretim bizlere güçlü dövüş anlarını sunuyor. 2D grafiklere sahip olarak karşımıza çıkacak olan bu oyunda arka planda bir de hikaye anlatılıyor. Hem öyküsü hem de aksiyon – dövüş sistemiyle ön plana çıkmaya çalışan oyunda İlgi cazip atmosferler ve bölgeler de yer alıyor.
 
Oyunda Denetim ettiğimiz Ira ile birlikte etrafı keşfedecek, sahip olduğumuz maharetleri kullanabilecek ve Etraf ile etkileşime geçebileceğiz. Şu anda Steam üzerinde demosu bulunan oyunu dilerseniz fiyatsız bir formda deneyimleyebilirsiniz.
 
Fragman
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir