Starfield’da Düşman Gemileri Yağmalanabilecek mi?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 13, 2023 Yorum Yok

 
Çıkışına şimdi Vakit varken Bethesda’nın şu anda geliştirdiği Uzay temalı Aleni dünya rol yapma oyunu Starfield için yeni kestirimler ve ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyun için daha Evvel yayınlanan görüntülerin akabinde Çeşitli oyun içi ayrıntılar bizlere gösterildi ve birçok hayran bu imajlar aracılığıyla oyunun birçok mekaniğini görmüş oldu. Artık ise PCGamesN, evvelce yayınlanan 15 dakikalık oynanış görüntüsünden Çeşitli kestirimler ortaya atmış durumda.
 
PCGamesN, oyunda Hasım gemilerinin yağmalanabileceğini belirtiyor
 
 
 
Daha evvelki görüntülerden elde edilen datalara nazaran oyunda alt edilmiş Uzay gemilerini yağmalama sisteminin olacağı belirtiliyor. Bu yağma sistemi sayesinde birçok kaynağı ele geçirebilecek ve depomuza koyabileceğiz. Lakin bu yağma sisteminin otomatik mi yoksa manuel mi olacağı bilinmiyor: Yani oyuncu Biricik tuşla alt edilmiş bu gemiyi saniyeler içerisinde mi yağlamayabilecek yoksa Öbür bir süreç mi gerekecek… İşte bu durum şimdi net değil.
 
Bu mekanik PCGamesN tarafından ortaya atıldı. Daha evvelce yayınlanan 15 dakikalık oynanış sekansı sayesinde PCGamesN, bu mekaniğin oyunda yer alacağını belirtti. Aşağıda paylaştığım görüntüde dakika 11:45’e giderseniz bir geminin alt edildiğini göreceksiniz ve varsayımlar işte bu gemi alt edildiği esnada başlıyor.
 
İşin aslına baktığımız Vakit yağma mekaniğinin aslında bu oyunda yer alması herkes tarafından beklenen bir özellik. 
 
Önceki yayınlanan oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir