Mobil Rol Yapma Oyunu Echoes of Mana Oyunculara Veda Ediyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 13, 2023 Yorum Yok

 
Square Enix tarafından oyunculara sunulan taşınabilir rol yapma aksiyon macera oyunu Echoes of Mana oyunculara veda ediyor. Hizmetine nihayet verileceği belirtilen oyun, 15 Mayıs’ta artık oynanamayacak duruma gelecek. 
 
2023’ün başlarında birçok oyun hizmetine nihayet verdi
 
 
 
2023 yılına giriş yaptığımız müddet prestijiyle birçok PC oyunu – konsol oyunu ve taşınabilir oyun oyunculara veda etmeye başladı. Bilhassa fiyatsız Fazla oyunculu üretimlerin birer birer veda ettiği bu devirde yeni oyunlar da hizmetine nihayet vermeye devam ediyor. Echoes of Mana’da bu kervana katılanlardan biri.
 
Another Eden: The Cat Beyond Time and Space oyununun geliştiricisi WFS tarafından geliştirilen oynaması fiyatsız rol yapma oyunu Echoes of Mana ilk olarak 27 Nisan 2022’de dünya çapında App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü. Oyun 15 Mayıs’ta oyunculara veda ettiğinde, bir yıldan biraz daha uzun müddettir hizmet vermiş olacak.
 
Ekip öte yandan husus hakkında resmi bir İzah da yaptı. Bu açıklamada şu tabirler yer alıyor: “Echoes of Mana’nın piyasaya sürüldüğü tarihten bu yana eğlenceli bir oyun tecrübesi sunmaya çalıştık. Lakin işler istediğimiz üzere gitmedi ve istediğimiz Geri dönüşü alamadık. Bu yüzden oyunu sonlandırmak üzere güç bir vermek durumunda kaldık.” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir