Remedy: Alan Wake 2 Baştan Sona Oynanabilir Durumda

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 12, 2023 Yorum Yok

 
Remedy tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon-macera oyunu Meydan Wake 2, açıklamalara nazaran artık baştan sona kadar oynanabilir durumda. Oyunun tamamlandığını belirten bu İzah sayesinde projenin nihayet kademelerde olduğunu anlayabiliriz.
 
Stüdyonun Ceo’su Tero Virtala Türlü açıklamalarda bulundu 
 
 
 
2010 yılında Remedy Entertainment tarafından oyunculara sunulan Meydan Wake için bir devam oyunu bir müddettir beleniyordu ve artık yeni oyun gelmek üzere. Stüdyonun en nihayet finansal sonuçlarının yayınlanmasının akabinde Ceo Tero Virtala oyun hakkında yeni ayrıntılar verdi ve geliştirmenin çok düzgün ilerlediğini belirtti. 
 
Virtala ek olarak şunları söyledi: “Şu anda büsbütün Meydan Wake 2 oyununa odaklanmış durumdayız. Oyunun yakında bütün içeriği Amade hale istikbal ve baştan sona oynanabilir durumda olacak. Akabinde oyundaki yanılgıları gidermeye odaklanacağız. Meydan Wake, bizim ve şirket için yüksek bedellere sahip eşsiz bir marka.”
 
Alan Wake 2 birinci olarak 2021 gerçekleştirilen The Game Awards aktifliği esnasında duyuruldu. Bu Faaliyet kapsamında oyunun bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu tanıtım fragmanı içerisinde anne karakteri yırtıcı tabiatta, New York City’de ve daha Çok yerde görmüş olduk.
 
Devam oyunu Alan Wake 2, 2023 yılı içerisinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına çıkış yapacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir