Star Wars Jedi: Survivor yönetmeni üçüncü bir oyun istiyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 02, 2023 Yorum Yok

 
Respawn tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor’ın şimdi çıkış yapmamasına Karşın oyunun direktörü üçüncü bir oyun istediğini belirtti. Respawn Entertainment’ta direktör olan Stig Asmussen, IGN ile yaptığı bir röportajda takımıyla birlikte serinin geleceği hakkında konuştuklarını söyledi.
 
Cal Kestis’in kıssası devam edecek mi?
 
 
 
Stig Asmussen, takımıyla birlikte Cal Kestis’in öyküsünün uzunluğu ve bu kıssanın nereye varacağı konusunda Türlü istişareler yaptığını belirtti. Asmussen, “Fallen Order yayınlanmadan Evvel esasen ikinci oyun hakkında konuşuyorduk. Yani bu Cin şeylere Fazla evvelce karar veriyoruz ve ona nazaran atak yapıyoruz” tabirlerini kullandı.
 
Asmussen şöyle devam etti: “Bu serinin her Vakit bir üçleme olmasını istemişimdir. Cal ve grubunu daha öteye ve yeni yerlere nasıl götürebiliriz diye düşüyoruz. Yeni bir oyuna başlayacak olursak Aka ihtimalle Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilecek. Şu Lahza geliştirilen Star Wars Jedi: Survivor, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor.”
 
Üçüncü bir oyuna Fer yakan Asmussen’in açıklamaları bir yana dursun serinin ikinci oyunu Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan’da PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Yeni oyunda seyahat edebileceğimiz binekler ve süratli seyahat üzere yeni özellikler yer alıyor. 
 
Henüz ikinci oyunun çıkmamasına Karşın pekala siz bu serinin bir üçleme olmasını ister miydiniz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir