Resident Evil 4 ve Remake karşılaştırma videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 02, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından biz oyunculara sunulacak olan kaygı temalı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Resident Evil 4’ün tekrar imal sürümü remake, 24 Mart tarihinde geliyor. Remake sürüm, Özgün oyunu Öbür bir boyuta taşıyor ve yeni teknolojilerle birlikte tekrarda karşımıza çıkmasını sağlıyor. Bu süreçte yeni ayrıntılar yayınlanıyor.
 
Geçtiğimiz günlerde YouTube’da içerik üreticileri Evil News ve GameV, oyunun özgününü ve yine üretim sürümünü karşılaştıran bir görüntü yayınladı. Bu görüntüler aracılığıyla oyundaki değişimleri şahsen görebilir ve nasıl bir yapıda olduğuna göz atabilirsiniz.
 
Resident Evil 4 vs. Remake
 
 
 
Resident Evil 4’ün remake sürümü yeni grafik geliştirmelerini, yeni oyun içi mekanikleri ve daha fazlasını bizlere sunacak. Ajan Leon S. Kennedy’i Denetim edeceğimiz oyun içerisinde Temel oyundan birçok mekanik yer alacak ve bu tehlikeli dünyada hayatta kalmaya çalışacağız 
 
Atılacağımız bu aksiyon nişancı oyununda etrafı keşfedebilecek, yakın ve menzilli silah cinslerini kullanabilecek ve bunları etraftan bulduğumuz aparatlar ile geliştirebileceğiz. Zanaat – craft sistemiyle birlikte yeni öğeler üretebilecek ve öykünün sonuna ulaşmaya çalışacağız.
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam’de standart sürüm 563,47 TL, Deluxe sürüm ise 657,53 TL. 
 
İşte karşılaştırma videoları
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir