Aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 02, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Deck13 Interactive, fantastik aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen’ın 16 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Dijital ön siparişler, yeni zırh ve eldiven görünümlerini, eşsiz taşları ve daha fazlasını bünyesinde barındıran “The Ruin Rising” isimli paketi içeriyor.
 
Geçmişe bir yolculuk
 
 
 
Kadim tehlikelerin yer aldığı bu oyun içerisinde biz oyuncular olarak geniş bir dünyaya atılacak, bu dünyada Türlü gizemleri ve sırları açığa çıkarmaya çalışacağız. Geçmişin izlerine rastlayacağımız ve belli kesimlerle bu izleri birleştireceğimiz oyunda sinematik bir hikaye anlatımı da bulunacak. hikaye odaklı aksiyon rol yapma oyunu içerisinde dikkat cazibeli görünümler, atmosferler ve bölgeler yer alacak.
 
Fantezi bir dünyayı bizlere sunan Atlas Fallen’da etrafı keşfetmeye çalışacak, tehlikeli yerlere giriş yapacak ve karşımıza çıkan tehditleri alt edebileceğiz. Tek başımıza yahut çevrimiçi eşli oyun sayesinde arkadaşımızla birlikte ilerleyebileceğimiz bu oyunda Özel yeteneklerimiz ve marifetlerimiz bulunacak. Bu Özel yeteneklerin yanı Dizi elimizdeki silahlarla birlikte düşmanları ortadan kaldırabileceğiz.
 
Oyun şu anda Steam’de 649,00 TL’den ön siparişlere açık. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir