eFootball 2023 dünya çapında 600 milyon indirmeyi aştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 02, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün, “eFootball™ 2023″ün taşınabilir sürümünün dünya çapında 600 milyon indirmeyi aşmasını kutlamak için “eFootball™ 2023″ün konsol ve taşınabilir sürümlerinde Çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu.
 
Aktif oyuncuların bu sezonki muvaffakiyetlerini yansıtan yeni kart teması “Show Time” bugün prestijiyle oyuna eklendi. Bu müddet zarfında giriş yapan bütün kullanıcılar da “”Show Time” Neymar Jr!”ın sahibi olacak!
 
Ayrıca, oyuna her gün giriş yaparak oyun içinde yeni futbolcular edinmek için Gerekli olan eFootball™ jetonları kazanabilirsiniz (280 adede kadar). Önümüzdeki 28 gün boyunca (2 Mart – 30 Mart 2023) günde 10 eFootball™ jetonu sizleri bekliyor.
 
Kazandığınız bu ödüllerle daha sonra oyun içindeki Türlü etkinliklere katılabilir ve futbolcularınızı kendi “Rüya Takımlarınızı” güçlendirmek için eğiterek ödüllerden yararlanmanız mümkün.
 
Özel Neymar Jr yahut Lionel Messi ile gol atın ve mükafatlar kazanın!
 
 
 
Kullanıcılar belli Faaliyet periyotlarında Neymar Jr yahut Lionel Messi kullanarak gol atarsa, eFootball™ jetonları, Oyun Puanları ve 10.000 Exp kazanabilirler.
 
– Neymar Jr: 2 – 16 Mart (Daha sonra belirlenecek)
– Lionel Messi: 16 – 30 Mart (Daha sonra belirlenecek) 
 
Sınırlı vadeli indirimli coin satışı
 
 
eFootball™ coin indirimleri artık sizlerle! Kullanıcılar, “Rüya Takımlarını” oluşturmaya Yardımcı olacak eFootball™ coinlerini indirimli fiyatlarıyla satın alabilir.
“Show Time”da sergilenen Özel beceriler!
 
 
2 Mart’tan 9 Mart’a kadar, “Show Time” kart teması “Olağanüstü Bitiş” (Phenomenal Finishing) olacak. Bu, oyuncuların hareket yapmak için Üzücü bir pozisyonda olsalar dahi kuvvetli ve isabetli atış yapmalarını sağlıyor.
“Fortress” (“Kale), “Momentum Dribling” (“Hızlı Top Sürme”) ve “Game-changing Pass ” (“Oyunun Bahtını Değiştiren Pas”) üzere yeni hünerler gelecekte Show Time’da var olacak.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir