Resident Evil 4 Remake için yeni oynanış videoları yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 03, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından yayınlanacak olan aksiyon, nişancı, hayatta kalma oyunu Resident Evil 4’ün yine imal sürümü (remake) için Çeşitli medya kuruluşları tarafından birçok oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu oynanış görüntüleriyle birlikte oyun içerisinde nasıl bir yapının yer aldığını görebilir ve oyun içi mekaniklere, animasyonlara ve daha fazlasına göz atabiliriz.
 
Remake sürüm yakında geliyor
 
 
 
4Gamer.net, Dengeki Online, Famitsu, GameSpot, Gamer.ne.jp, GAME Watch, IGN, Siliconera ve VGC tarafından yayınlanan oynanış görüntüleri bizlere oyunun yapısını, mekaniklerini, geliştirmelerini ve daha fazlasını gösteriyor. Resident Evil 4 Remake, 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
2005 yılı içerisinde çıkış yapan ve bizlere sunulan Özgün Resident Evil 4, remake sürümüyle birlikte tekrardan karşımıza çıkıyor. Yeni grafik geliştirmelerini ve yeni oynanış dinamiklerini bünyesinden barındıracak olan imal, yeni mekanikleri de bizlere sunmayı hedefliyor. 24 Mart’ta çıkış yapacak olan oyunun oynanış görüntülerini aşağıdan görebilirsiniz:
 
4GAMER.NET 
 
 
 
Lake Müddet Exploration Scene 
 
 
 
Travelling with Ashley / Battle Scene: Garrador 
 
 
 
DENGEKI ONLINE 
 
 
 
FAMITSU
 
 
 
GAME WATCH
 
 
 
Exploration and Battle 
 
 
 
IGN
 
 
 
GameSpot 
 
 
 
VGC
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir