Dead Island 2 için 14 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios tarafından oyunculara sunulacak olan zombi temalı Aleni dünya aksiyon macera hayatta kalma oyunu Dead Island 2 için 14 dakikalık genişletilmiş bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Los Angeles’ın Bel Air bölgesini yansıtan yeni görüntüsünde direkt aksiyona dalış yapılıyor. 
 
Devam oyunu birçok yeni özelliği içerisinde barındıracak
 
 
Dead Island 2’de Aleni bir dünyaya atılacak, zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışacak ve türlü türlü zombileri alt etmeye çalışacağız. Farklı cinste zombilerin yer aldığı bu oyunda farklı dövüş mekaniklerine ve tiplere sahip tehditler karşımıza çıkacak. Biz de etrafı keşfederek yeni silahlar elde edebileceğiz ve bu tehlikeleri ortadan kaldırabileceğiz.
 
Yine evvelki oyundan aşina olduğumuz Temel mekanikler bu oyunda daha da geliştirilmiş bir formda karşımıza çıkacak, istersek Biricik oyunculu istersek de çevrimiçi eşli oyun ile arkadaşlarla birlikte oynayabileceğiz. Oyun içerisinde karakterimizin Çeşitli yetenekleri ve hünerleri bulunacak, bu maharetleri de geliştirebileceğiz. 
 
Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık. Epic Games üzerinden 429 TL’den satışta.
 
Dead Island 2 genişletilmiş oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir