Age of Wonders 4 için yeni genişletmeler ve premium içerikler duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Triumph Studios, strateji taktik oyunu Age of Wonders 4 için yaklaşan genişletmeleri ve premium içeriği duyurdu. Bunun yanı Dizi dijital ön siparişlerin açıldığı açıklandı.
 
Oyunun standart sürümü şu anda 425,00 TL, Premium Edition ise 765,00 TL’den satışta. Ön sipariş bonusları ortasında içerisinde Aric Rex Hükümdarı, Aslan Plaka Zırh Seti, Athlan Tacı İmparatorluk Pelerini üzere öğeler yer alacak.
 
Yeni içerikler oyuncuları bekliyor
 
 
 
Oyun içerisinde birçok premium paket yer alacak. Bu paketlerin her biri farklı farklı özellikleri bünyesinde barındıracak. Primal Fury isimli içerik paketinde tabiatın gizli güçlerini açığa çıkarabileceğimiz yeni formlar ve yeni ırklar yer alacak. Bu paket içerisinde etrafta yeni yabanî Ömür biçimleri, yaratıklar ve bol ölçüde kaynak bulunacak. Primal Fury, 2024’ün birinci çeyreğinde yayınlanacak.
 
Diğer bir paket olan Eldritch Realms, karanlık bir atmosferi bizlere aktaracak. Bu paket içerisinde yeni ve Tuhaf canavarlar, yeni ırklar, büyülü alemler, pozisyonlar ve daha fazlası yer alacak. Eldritch Realms, 2024’ün ikinci çeyreğinde yayınlanacak.
 
Öte yandan oyuna Dragon Dawn (2023’ün üçüncü çeyreğinde), Archmage Attire ve Empires and Ashes (2023’ün dördüncü çeyreğinde) isimli paketler gelecek. 
 
Taktiksel rol yapma strateji oyunu Age of Wonders 4, 2 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden) için çıkış yapacak. 
 
Age of Wonders 4 hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir