Star Wars Jedi: Survivor Steam’de “çoğunlukla olumsuz” incelemelere sahip

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 28, 2023 Yorum Yok

 
Cal Kestis’in öyküsünü devam ettiren ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Star Wars Jedi: Survivor çıkışını bugün prestijiyle gerçekleştirdi. Çıkışıyla birlikte oyun ne yazık ki Olumsuz incelemelerle karşı karşıya kaldı. Oyunun Steam’deki durumuna baktığımız Vakit “çoğunlukla olumsuz” etiketine sahip.
 
Optimizasyon sıkıntıları olduğu belirtiliyor
 
 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor Steam’de Olumsuz kullanıcı incelemeleri almaya devam ediyor. Oyuncular oyunun Fazla Üzücü bir optimizasyona sahip olduğunu ve yüksek sistemli PC’lerde bile oynanamadığını belirtiyor. Birtakım kullanıcılar oyunun en Çok 30 FPS’e kadar ulaştığını birtakım kullanıcılar ise Daimi olarak takılma yaşadığını söylüyor.
 
Oynanamaz durumda olduğu belirtilen oyunun şu anda Steam’de 2.600’ü aşkın kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu incelemelerin yalnızca yüzde 35’i olumlu. “Çoğunlukla olumsuz” etiketine sahip Star Wars Jedi: Survivor Steam ve Epic Games mağazasında 1.199,99 TL’den satılıyor.
 
Oyunun ayrıyeten konsol sürümlerinde de takılmalar yaşandığı ve oynanamaz durumda olduğu belirtiliyor. Twitter üzerinde LegacyKillaHD isimli bir kullanıcı oyunu Xbox Series X’te oynamaya çalıştığını ancak FPS düşüşlerinden, sahnelerin takılmasından ve bu sahnelerin tekrar etmesinden Dolayı oynayamadığını belirtiyor.
 
Elbette oyuncular bu fiyatı ödedikten sonra hoş bir oyun tecrübesi yaşamak istiyor. Umuyoruz ki bu meseleler en kısa müddette çözülür.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir