GetsuFumaDen: Undying Moon, 14 Temmuz’da fiziksel sürümle beraber Switch’e geliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 28, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla GetsuFumaDen: Undying Moon Nintendo Switch™ versiyonunun 14 Temmuz’da iki farklı fizikî sürümle raflarda yerini alacağını duyurdu.Daha Evvel yalnızca dijital versiyonu bulunan oyunun 2 adet perakende sürümü olacağı belirtiliyor. Her iki sürümde de ortak olarak bir adet sanat kitabı, oyun müzikleri ve Özgün 1987 Famicon Gestufumaden oyunu bulunmakta.
 
GetsuFumaDen: Undying Moon, hack-and-slash aksiyon cinsini klâsik Japon sanatının vuruşlarıyla hayata geçirilen çarpıcı bir karanlık fantezi dünyasıyla birleştiriyor. Oyunun ukiyo-e şekli görselliği, tıpkı anda hem ölümcül hem de tablo üzere bir oyun kozmosuna imza atarak GetsuFumaDen: Undying Moon’u roguelike çeşidindeki diğer birçok oyundan farklı kılıyor.
 
Resmî Web Sayfası: https://www.konami.com/games/getsufumaden/
 
– Fizikî Sürümler:
(Standart Edition)
– Format: Nintendo Switch
– İçerik:
– Oyun Kartuşu
– GetsuFumaDen: Undying Moon
– Dijital Küçük Artbook
– Dijital Küçük Soundtrack
– Özgün 1987 Famicon Gestufumaden oyunu
 
 
 
(Deluxe Edition)
– Format: Nintendo Switch
– İçerik:
– Oyun Kartuşu
– GetsuFumaDen: Undying Moon
– Dijital Küçük Artbook
– Dijital Küçük Soundtrack
– Özgün 1987 Famicon Gestufumaden oyunu
– Fizikî Hardcover Artbook
– Fizikî Soundtrack (2xCD)
– 3 adet Görsel Kartı
 
GetsuFumaDen: Undying Moon, hack-and-slash aksiyon cinsini klâsik Japon sanatının vuruşlarıyla hayata geçirilen çarpıcı bir karanlık fantezi dünyasıyla birleştiriyor. Yaşayanlar diyarının seçilmiş başkanı ve koruyucusu olarak, “Ölüm”ün üstesinden tekrar tekrar gelin, felaketin kaynağını yok etmek için Cehennemin derinliklerine inin ve Getsu klanının öteki dünyaya ilişkin cephaneliğini ve güçlerini kullanın. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir