Star Wars Jedi: Survivor için ön inceleme videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın ön inceleme görüntüsü yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan bu birinci inceleme görüntüsü 7 dakikalık bir süreyi kapsıyor ve oyundaki dövüş mekaniklerine, karakterlere ve daha fazlasına bir nazar atıyor.
 
Devam oyunu Nisan ayında geliyor
 
 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, 28 Nisan 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Jedi Cal Kestis’in yaşadığı olayları bizlere sunacak olan bu oyunda birinci oyunun anne yapısı korunacak ve üzerine yeni oynanış mekanikleri iç olacak. 
 
İlk oyunun olaylarından yaklaşık 5 Yıl kadar geçmesinin akabinde Survivor’da yeni gelişmeler ortaya çıkacak ve kendimizi Aka bir maceranın içerisinde bulabileceğiz. nihayet kalan Jedi olarak atıldığımız bu aksiyon oyununda Aka zorluklara göğüs germeye çalışacak ve farklı karakterle tanışabileceğiz. 
 
Respawn tarafından geliştirilen bu oyunun fiyatı hakikaten de üzüyor. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda ve Steam’de standart sürümü 1.199,99 TL, Deluxe sürüm ise 1.599,99 TL.
 
Star Wars Jedi: Survivor – birinci inceleme videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir