State of Play etkinliği bu gece 00:00’da başlıyor! Nasıl izlenir?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 23, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment tarafından düzenlenecek olan State of Play aktifliği bu gece TSİ 00:00’da başlıyor. Merakla beklenen bu Faaliyet kapsamında üçüncü taraf oyunlar, beklenen oyunlar ve daha fazlası yer alıyor. Etkinliği YouTube ve Twitch üzerinden izlemeniz mümkün. Takip etmeniz için aşağıya Youtube canlı yayın aktifliğinin Geri sayımını bıraktım.
 
Etkinlik 45 dakika sürecek
 
 
 
Her Devre yapılan State of Play aktifliği kapsamında birçok oyun gün yüzüne çıkıyor ve beklenen oyunların yeni ayrıntıları oyunculara aktarılıyor. Yeni düzenlenecek olan State of Play etkinliğinde ise 16 farklı oyundan ayrıntılar yer alacak. Faaliyet 45 dakika sürecek.
 
Etkinlik kapsamında PlayStation VR2 oyunlarına ve Rocksteady tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League oyununa derinlemesine bir nazar atılacak. Sony tarafından düzenlenecek olan yayın içerisinde üçüncü taraf ortaklardan PlayStation 5, PlayStation 4 ve PlayStation VR2 oyunları yer alacak.
 
State of Play etkinliği
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir