Shinji Mikami’nin Tango Gameworks’ten ayrılacağı bildirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 23, 2023 Yorum Yok

 
TrueAchievements tarafından ortaya çıkarılan bilgilere nazaran Bethesda’da kıdemli reis Todd Vaughn tarafından ZeniMax çalışanlarına bir e-posta gönderildi. Bu e-postada Shinji Mikami’nin kurduğu stüdyodan ayrılacağı belirtildi. 
 
E-posta içeriği ortaya çıkarılan ayrıntılar arasında 
 
 
 
Çalışanlara gönderilen e-posta içerisinde şu sözlerin yer aldığı bildirildi: “Bu e-postayı sizlere stüdyo lideri Shinji Mikami’nin önümüzdeki aylarda Tango Gameworks’ten ayrılacağını bildirmek için yazıyorum.”
 
Shinji Mikami, The Evil Within serisi, Ghostwire: Tokyo ve Hi-Fi Rush oyunları üzerinde çalıştı ve 12 yıldır Tango grubunda yer alıyor. Genç geliştiricilere liderlik yapan ve diğer yandan akıl hocası olan Mikami, Capcom tarafında da birçok Amel yaptı. Burada Resident Evil, Resident Evil GameCube remake (2002) ve Resident Evil 4 oyunları üzerinde çalıştı.
 
Mikami, 2010 yılında Tango Gameworks’ü kurdu ve bundan kısa bir mühlet sonra stüdyonun Bethesda’nın anne şirketi ZeniMax Media tarafından satın alınmasını onayladı. Mikami, sektörden emekli olmadan Evvel bir oyun projesini daha yönetmek istediğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir