Star Wars Jedi: Survivor için 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Respawn tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor için yeni bir görüntü yayınlandı. IGN tarafından paylaşılan bu oynanış görüntüsü aylık Özel içeriğin bir kesimi olarak hayranlara sunuldu. 9 dakikalık bir oynanış içeriğini bizlere sunan bu görüntüde oyun içi atmosfer, anne karakterimiz, yürüyüş animasyonu ve daha fazlası yer alıyor.
 
Oynanış görüntüsünde Koboh gezegenine iniş yapılıyor 
 
 
 
IGN tarafından yayınlanan 9 dakikalık oynanış sekansından anne karakterimiz bir vazife için Koboh isimli bir gezegene iniş yapıyor. Oyunun Fazla da ilerisinde yer almayan bu vazifede anne Ira Cal olarak ilerliyor ve gizli bir vazifeye geçiş yapıyoruz. Star Wars cihanında yeni bir gezegen olan Koboh vazifesinde Çeşitli tehlikeler bizleri bekliyor. 
 
Cal Kestis’in kıssası devam ettirecek olan Star Wars Jedi: Survivor 28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Star Wars Jedi: Fallen Order oyunundaki olaylardan 5 Yıl sonrasını bahis alan Survivor, yeni oynanış mekaniklerini, geliştirmeleri ve daha fazlasını içerisinde barındıracak.
 
Oyun şu anda ön siparişlere açık. Standart sürüm ne yazık ki 1.199,99 TL, Deluxe sürüm ise 1.599,99 TL. 
 
Star Wars Jedi: Survivor – 9 dakikalık oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir