PlayStation VR2 için Resmi Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 11, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment kullanıcılara sunulacak olan yeni nesil sanal başlık PlayStation VR2 için resmi bir kutu açılış görüntüsü yayınlandı. Video, sanal başlığın nasıl takılacağına ait Çeşitli bilgiler ve kullanıcıların en rahat oyun tecrübesi için neler yapabilecekleri anlatılıyor.
 
Kutu açılış görüntüsünde birçok ayrıntı ortaya çıkıyor
 
 
 
Resmi olarak yayınlanan kutu açılış görüntüsünde sanal başlığı daha rahat kullanmak için birçok ipucu veriliyor. Bunun yanı Dizi sanal başlığın ve kutunun tasarım özellikleri bizlere aktarılıyor. 9 dakikalık görüntü içerisinde başlığa dair birçok ayrıntı bulabilirsiniz.
 
PS VR2’de başlığı takarken etrafınızı görebilmeniz Mümkün olacak. PS VR2 için geliştirilen yayın özelliği sayesinde de konsola bir PS5 HD Kamera bağlayarak kendinizi kayıt altına alabileceksiniz. Bunun dışında oyun alanı, PS VR2 Sense denetleyicileri ve yerleşik kameralar kullanılarak özelleştirilebilir.
 
Sony Interactive Entertainment tarafından yeni nesil bir başlık olarak 22 Şubat 2023 tarihinde piyasaya sürülecek olan PlayStation VR2, birçok oyunu ve özelliği kullanıcılara sunacak. Birinci etapta 30’dan Çok oyunu kullanıcılara sunacak olan bu başlık, PS5’in gücünden yararlanacak.
 
PlayStation VR2 kutu açılış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir