Cities: Skylines Remastered Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Colossal Order tarafından oyunculara sunulacak olan Belde simülasyon oyunu Cities: Skylines’ın yine düzenlenmiş sürümü duyuruldu. PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmiş bir sürüm olan Cities: Skylines Remastered, 15 Şubat’ta 39,99 dolarlık bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek.
 
Ücretsiz yükseltme seçeneği sunulacak
 
 
 
15 Şubat tarihinde yayınlanacak olan Cities: Skylines’ın geliştirilmiş sürümü, Özgün oyun sahiplerine fiyatsız bir yükseltme halinde sunulacak. Halihazırda Cities: Skylines’a PlayStation 4 yahut Xbox One konsollarında sahip olan kullanıcılar, Remastered sürümüne ve “Airports” genişletmesine fiyatsız olarak ulaşabilecek. ek paketin önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 
Cities: Skylines Remastered, yeni jenerasyon konsollar için optimize edilmiş bir Bina ile karşımıza çıkmayı planlıyor. Bu sürüm içerisinde daha Aka kentler oluşturabilecek, yapıları geliştirmek ve dikmek için ek içeriklerden yararlanabilecek ve dilediğimiz yere bu yapıları kurabileceğiz. Birçok yükseltme seçeneğini içerisinde barındıran bu oyunda oyuncular, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de daha âlâ performans alabilecek.
 
Remastered sürümünü yeni jenerasyon konsollarda oynamanın yanı Dizi kullanıcılar bu oyunu PlayStation 4 yahut Xbox One’a indirebilir. 
 
Cities: Skylines Remastered İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir