Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse için Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Koei Tecmo tarafından oyunculara sunulacak olan kaygı odaklı aksiyon macera oyunu Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse için resmi hikaye fragmanı yayınladı. Bunun yanı Dizi oyunun dijital ön siparişlere açıldığı duyuruldu. Oyun şu anda Gereksiz değerli bir şekilde 749,14 TL’den satışta. Deluxe sürümü ise 1.048,86 TL.
 
Yeniden düzenlenmiş bir sürüm olarak karşımıza çıkmayı bekliyor
 
 
 
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse birinci olarak 2008 yılı içerisinde çıkış yapmıştı. 2023 sürümü ise tekrar düzenlenmiş bir formda karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. FATAL FRAME / PROJECT ZERO serisi içerisinde yer Meydan bu oyun serinin dördüncü oyunu olarak karşımıza çıkacak.
 
İçerisinde dehşet ögelerinin çokça yer aldığı Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, dünya çapında 9 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Birinci olarak 31 Temmuz 2008’de Japonya’ya Özel olarak Wii için piyasaya sürülen bu üretim yenilenmiş grafiklerle, yeni ve düzgünleştirilmiş oyun mekanikleriyle yayınlanacak. 
 
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse resmi hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir