Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook, 23 Mayıs’ta Kuzey Amerika’da, 26 Mayıs’ta Avrupa’da Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı NIS America, strateji RPG Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook’un PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için 23 Mayıs’ta şimal Amerika’da, daha sonra 26 Mayıs’ta Avrupa’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. İngilizce metinle Bir arada İngilizce ve Japonca ses içermekte. ek olarak tanıtım görüntüsü yayınlandı.
 
Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook, birinci olarak 27 Ocak’ta Japonya’da PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürüldü.
 
Oyun açıklaması ise şu halde:
 
Bu zindanda sürünen hayatta kalma macerasına atılmadan Evvel çantanızı sıkın ve kemerinizi gevşetin! Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook, klasik strateji RPG formülünü lezzetli ve eğlenceli Yemek pişirme tabanlı mekaniklerle renklendiriyor. Kümeniz için detaylı Ira yaratmanın keyfini çıkarın, keşfederken kaynakları, gereçleri ve öğeleri toplayın ve taktiksel savaşta canavarlarla savaşın. Akabinde, bir sonraki zindan kazma rotanız için size avantaj sağlayabilecek yemekleri pişirmek için topladığınız şeyleri kullanırken kamp ateşinin yanında dinlenin.
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir