Square Enix, Marvel’s Avengers’ın Desteğini Sonlandırıyor: Yeni Güncelleme Artık Gelmeyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
Crystal Dynamics, Eidos-Montréal ve Nixxes grupları tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan üstün kahraman temalı aksiyon rol yapma oyunu Marvel’s Avengers’ın içerik takviyesi artık sona eriyor. Aka umutlarla piyasaya sürülen ve kuvvetli bir markayı ardına Meydan imal, ne yazık ki umduğunu bulamadı. Oyunun Steam incelemeleri şu anda karışık durumda.
 
30 Eylül’de oyunun dayanağı sona eriyor
 
 
 
Square Enix, aksiyon rol yapma oyunu Marvel’s Avengers’ın takviyesinin 30 Eylül’de sonlanacağını açıkladı. Oyunun son içerik güncellemesi (Update 2.8) 31 Mart’ta yayınlanacak. Bu tarihten itibaren oyun için artık içerik güncellemesi yayınlanmayacak.
 
Square Enix, 30 Eylül’de resmi takviyenin sona ermesinden sonra hem Biricik oyunculu hem de Fazla oyunculu modların oynanabileceğini belirtti. Bunun yanı Dizi bütün kozmetik içeriğinin bütün oyunculara fiyatsız olarak sunulacağını açıkladı.
 
2020 yılında çıkış yapan oyun için artık yolun sonuna gelindiği ortada. Bu sürece kadar desteklenen ve yeni içerikler eklenen Marvel’s Avengers’ın geliştiricisi Crystal Dynamics, artık diğer projelerine odaklanacak. Siz bu oyun ve yaşanan gelişmeler hakkında neler düşünüyorsunuz?
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir