Dead Space Remake’in ilk 2 Saati Sızdırıldı: Video Her An Kaldırılabilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 2008 yılında çıkış yapan ilim kurgu temalı kaygı aksiyon nişancı oyunu Dead Space’in tekrar üretim (remake) sürümü için yeni oynanış görüntüleri sızdırılmaya devam ediliyor. YouTube üzerinde TheJSR67 isimli bir kullanıcı yakında çıkacak olan remake sürümünün iki saatten Çok oynanış manzaralarını paylaştı.
 
Oynanış görüntüsü yayınlanarak inceleme ambargosu çiğnendi
 
 
 
Youtube üzerinden paylaşılan bu imajlar, var ambargo kurallarını ihlal etmiş durumda. Hasebiyle bu görüntü her Lahza kaldırılabilir. Öte yandan remake sürüm bu hafta içerisinde çıkış yapacak. Oynamayı bekleyen oyuncular bu görüntüyü es geçebilir.
 
Yayınlanan oynanış görüntüsünün kalitesi en yüksek 720p olarak görünüyor. Fakat bizlere aktarılan imaj Fazla da âlâ değil. Hasebiyle pek yeterli bir kalite beklemeyin. ek olarak bu görüntülerin Playstation 5’ten alındığı belirtiliyor.
 
Dead Space’in tekrar üretim sürümü 27 Ocak 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için 999,99 TL’den çıkış yapacak. Oyunun şu anda ön siparişleri var durumda. Üç eşsiz suit ve iki suit tasarımı içeren bir Digital Deluxe Edition sürümü de 1.199,99 TL’den var olacak.   
 
Sızdırılan oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir