STALKER 2 için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı: Oldukça İlgi Çekici Görünüyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 22, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici ve yayıncı GSC Game World tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya birinci Şahıs hayatta kalma nişancı oyunu STALKER 2: Heart of Chornobyl için yeni ekran imgeleri yayınlandı. Geçtiğimiz süreçte Ukrayna merkezli GSC Game World takımı, Rusya- Ukrayna savaşından etkilendi. Gruptan kimileri Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentine gelerek burada yeni bir ofis açtı. Oyunun gelişimi yavaş da olsa burada devam ediyor.
 
STALKER 2’nin bu Yıl çıkış yapması planlanıyor
 
 
 
Mevcut Cenk durumundan etkilenen grup, oyunun geliştirmesini yavaş yavaş ilerletiyor. Geçtiğimiz Yıl çıkış yapması planlanan oyun artık bu Yıl içerisinde (Steam’de Aralık 2023 yazıyor) çıkış yapacak. Yaşanan bu gelişmelerin akabinde takım, oyun için yeni ekran imajları yayınladı ve bekleyenleri biraz daha heyecanlandırmak istedi. Bunun yanı Dizi oyunun ertelendiği haberlerini yalanladı ve geliştirmenin sıkıntısız olduğu belirtti.
 
STALKER 2: Heart of Chornobyl, Chornobyl Bölgesinde reaktörü vuran ikinci patlamadan sonra Aka ölçüde değişen bir dünyaya bizleri bırakıyor. Burada karşımıza yabanî mutantlar, ölümcül anomaliler ve savaşan kümeler çıkıyor. Biz de bu tehlikeli ve radyasyon dolu dünyada hayatta kalmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
 
Stalker 2 ekran görüntüleri
 
Stalker 2 için yayınlanan bu yeni ekran imajları hayli İlgi alımlı görünüyor. Bu ekran imajları geliştiricilerin Unreal Engine 5 ile neler başardığını yada başarabileceğini bir nevi gösteriyor. İşte ekran manzaraları:
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir