Söylenti: Prince of Persia’nın (2008) Remake Sürümü Geliştirilme Aşamasında

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 21, 2022 Yorum Yok

 
Fransız oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan ve herkes tarafından bilinen Ubisoft’un 2008 yılında çıkış yapan Prince of Persia’nın yine üretim sürümü üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Prince of Persia üçleme serisinin dördüncü oyunu olan bu üretimin remake sürümü için yakalanmış birkaç ipucu şu anda oyuncular ortasında konuşuluyor.
 
Prince of Persia (2008) remake için ortaya çıkan söylentiler
 
 
 
Geçtiğimiz ay iki web sitesi isminin güncellenmesiyle birlikte Çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Bu Meydan adları Prince of Persia’nın remake sürümü hakkında kimi ipuçlarını içeriyordu. Geçtiğimiz hafta resmi Prince of Persia Twitter hesabı, oyun hakkında kimi çizimleri hayranlara sundu ve bir remake yahut remaster sürümünün gelebileceği sinyalini verdi.
 
Tüm bu süreçteki ipuçları Reddit kullanıcısı Jasonvsfreddyvs tarafından toplandı. Jasonvsfreddyvs, eline geçtiği yeni sanat yapıtlarıyla birlikte bir gönderi paylaştı ve bu gönderide Prince of Persia’nın (2008) çizimi, yeni Meydan isimlerinin kaynakları ve daha fazlası yer alıyor.
 
Tüm bunlar oyuncular tarafından toplanan datalar ve şu anda remake ya da remaster sürümünün geliştirildiğine dair resmi bir bilgi yok.
 
 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir