Rune Factory 3 Special için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 21, 2022 Yorum Yok

 
Marvelous tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Rune Factory 3 Special için genel nazar fragmanı yayınlandı. Rune Factory 3 Special, Switch konsollarına istikbal ve 2 Mart 2023’te Japonya’da, 2023 yılı içerisinde ise batıda çıkış yapacak. Bu yeni oyun beşerler ile canavarların bir ortada yaşamasını mevzu alacak.
 
Rune Factory 3 Special geliştirilmiş bir sürüm olacak
 
 
 
Rune Factory 3 Special klasik rol yapma simülasyon oyununun yine düzenlenmiş ve genişletilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Rune Factory 3 Special, birçok yeni Özellikle birlikte yeni jenerasyon için geliştirilmiş görselleri de bizlere sunmayı hedefliyor. 
 
İki dünyaya genişleyen bir macerayı bizlere sunacak olan Rune Factory 3 Special oyununda biz oyuncular canavara dönüşme yeteneği olan Micah’ın rolünü üstleneceğiz. Hem aksiyon hem de rol yapma öğelerinin yer aldığı bu üretimde karşımıza çıkan canavarları alt etmeye çalışacak, kılıç, mızrak üzere birçok Cenk aletini de kullanabileceğiz. 
 
Rune Factory 3 Special Switch için 2 Mart 2023’te Japonya’ya ve 2023’te batıya geliyor.. 
 
Genel nazar fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir