Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Superliminal Yeni Nesil Konsollara Çıkış Yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 21, 2022 Yorum Yok

 
Geliştirici Pillow Castle Games tarafından daha Evvel birçok platforma çıkış yapan birinci Şahıs bulmaca oyunu Superliminal artık PlayStation 5 ve Xbox Series için mevcut. Oyuna PlayStation 4 yahut Xbox One konsollarında sahip olan kullanıcılar fiyatsız bir yükseltme alacak.
 
Yeni nesil konsol sürümü 4K/60 FPS’i, Geliştirici Modu’nu ve Saha Okuma Modu’ nu içeriyor. Superliminal daha Evvel PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Gerçeküstü bulmaca oyunu
 
 
 
Superliminal, nazar açısı ve optik algı yanılsamalarına dayanan birinci Şahıs bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki bulmacalar, sana beklenmediğin manasını sunuyor. Oyuncuların, hayalden uyanmak için nazar açılarını değiştirmeleri ve alışılagelmişin dışında düşünmeleri gerekiyor. 
 
Oyun içerisinde geliştirici yorumu, Saha okuma modu, işlik takviyesi ve daha fazlası yer alıyor. Oyun bu mod takviyeleri sayesinde daha da zevkli hale geliyor.
 
Konsol çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir