Söylenti: Diablo IV Nisan 2023’te Çıkış Yapacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 06, 2022 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için yeni söylentiler ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Birinci olarak Haziran ayında Blizzard Entertainment, Diablo IV’ün 2023’te piyasaya sürüleceğini duyurmuştu lakin artık yeni bir söylenti Nisan 2023’te çıkış yapacağını belirtiyor.
 
Windows Central (haber kaynağı) Diablo IV’ün Nisan 2023’te piyasaya sürüleceğini argüman eden apansız Çok kaynakla görüştü. XboxEra podcast’inde de tıpkı tarihte çıkış yapacağı belirtildi.
 
Diablo IV’ün ön siparişleri Aralık ayında açılabilir
 
 
 
Aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için söylentiler bunlarla sonlu değil. Bu mevzuda İzah yapan Türlü kaynaklar, Blizzard’ın Diablo IV için pazarlamaya 8 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan The Game Awards 2022’de başlayacağını söylüyor. Bu doğrultuda Ödül merasimi sırasında ön siparişlerin de açılması bekleniyor. Kaynaklara nazaran ek olarak oyunun Şubat 2023’te bir Aleni betası yapılacak.
 
Ortaya çıkan bu söylentiler şu anda rastgele bir halde resmiyete kavuşmuş değil. Münasebetiyle bu bilgilerin büsbütün doğrulanmasını beklememiz en doğrusu.
 
Öte yandan Diablo IV, cinse Biçim veren ve ARPG oyuncularının yıllardır severek oynadığı serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak. Serinin yeni oyununda yeni özellikler, şiddetli vazifeler ve daha fazlası yer alacak. Evvelden de belirtildiği üzere oyun çevrimiçi bir yapıyı bizlere sunacak. Münasebetiyle çevrimdışı bir modu desteklemeyecek.
 
Diablo IV, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir