Hayatta Kalma Oyunu Grounded, 13 Milyon Oyuncuyu Aştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 06, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak erken erişim sürümü olarak yayınlanan hayatta kalma aksiyon macera oyunu Grounded’ın oyuncu sayısı artmaya devam ediyor. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios yayınlanan bu üretim şu anda 13 milyon oyuncuyu aşmış durumda. 
 
Bu sayı Xbox Game Studios’un lideri Matt Booty tarafından geldi. Skill Up ile yaptığı röportajda Booty, Obsidian Entertainment’ın hayatta kalma oyunu Grounded’ın 13 milyon oyuncuyu aştığını duyurdu. 
 
Grounded’ın oyuncu sayısı artmaya devam ediyor
 
 
 
13 milyon oyuncu sayısına ulaşan Grounded için yeni özellikler ve güncellemeler devam ediyor. En son 29 Ekim’de 1.0.5 yaması yayınlanan ve birçok sorunu ortadan kaldıran güncelleme ile Grounded oyunculara tam bir hayatta kalma tecrübesi sunuyor. Oyunun tam sürümü Eylül ayında yayınlandı ve tam sürümde Erken Erişim sürecinde yayınlanan 12 güncellemenin tamamı yer alıyor. Bunun yanı Dizi oyuncular artık öykünün tamamını deneyimleyebiliyor.
 
Grounded oyununda bir sebepten Dolayı küçülen insanları Denetim ediyoruz. Karıncaların bile dev canlılar olarak gözüktüğü bu dünyada geniş bir macera bizleri bekliyor. Oyunda ister Biricik başınıza isterseniz de çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla oynamanın daha da eğlenceli olduğu bu üretimde size verilen misyonları tamamlayacak, kıssanın sonuna ulaşacak ve türlü tehlikelerden kurtulmaya çalışacaksınız.
 
Oyun şu anda Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için mevcut  Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir