Fallout 4 için 43 GB HD Doku Paketi Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 06, 2022 Yorum Yok

 
Bethesda tarafından geliştirilen ve 2015 yılında çıkış yapan Aleni dünya kıyamet sonrası aksiyon macera oyunu Fallout 4, popülerliğini muhafazaya ve oynanmaya devam ediyor. Bunun yanı Dizi yeni modlar da yayınlanıyor. Bu modlar oyunlara yeni içerikler ekliyor, var sıkıntıları ortadan kaldırıyor ve grafiklerini düzgünleştiriyor.
 
Mod geliştiricisi ‘luxor8071’ tarafından yeni mod ise büsbütün dokulara odaklanıyor. Fallout 4 yayınlanan bu mod paketi anne oyunu ve bütün DLC’lerini kapsıyor.
 
Fallout 4 için 43 GB’lık HD Doku Paketi yayınlandı
 
 
 
Açık dünya oyunu Fallout 4 için yayınlanan bu paket, 15 modül halinde bizlere sunuluyor ve yaklaşık 43 GB boyutunda yer alıyor. İsminden da anlaşıldığı üzere bu mod, oyunun bütün dokularını elden geçiriyor ve düzgünleştiriyor. Mod içerisinde isteğe bağlı değişiklikler ve iyileştirmeler de bulunuyor. Bunları oyuna uygulamak büsbütün size kalmış durumda.
 
HD doku paketi linki
 
https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/65720?tab=files
 
Mod geliştiricisi paketi içerisinden ekran imajlarını de yayınladı. Manzaralara baktığımızda daha net ve canlı bir yapının olduğunu görebiliyoruz. Rastgele bir blur – bulanıklık gözümüze çarpmıyor. Şayet oyunu şu anda oynuyorsanız ve ne üzere değişikliklerin olduğunu görmek istiyorsanız bu modu deneyebilirsiniz.
 
İşte ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir