Soulslike Aksiyon Oyunu Lies of P’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Neowiz ve geliştirici Round8 Studio tarafından oyunculara sunulacak olan souls-like aksiyon rol yapma oyunu Lies of P’nin çıkış ayı açıklandı. Oyun, Ağustos ayında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de var olacak.
 
Karanlık bir temaya sahip souls-like deneyimi 
 
 
 
Lies of P, souls-like rol yapma açlığı yaşayan oyuncuları doyurmak için yola koyuluyor. Üst seviye bir souls-like tecrübesi sunmayı hedefleyen bu oyunda Pinokyo olarak Aka bir maceraya atılacak ve Geppetto ustamızı bulmak için türlü türlü tehlikelerin içerisine dalış yapacağız. Aşmak zorunda olduğumuz güçlü kısımlar, güçlü düşmanlar ve daha fazlası bizlere sunulacak.
 
Biz oyuncular olarak bu oyunda karşımıza çıkacak olan düşmanları alt etmek için elimize aldığımız silahlarla birlikte Türlü vuruşlar sergileyeceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı silah tipleri bulunacak ve bu silahların kullanım üslupları farklılık gösterecek. Oyunda öbür yandan yeni silahlar – kombinasyonlar üretebileceğimiz bir zanaat sistemi bulunacak ve bu sayede düşmanların karşısına daha kuvvetli bir formda çıkabileceğiz.
 
Oyunda Pinokyo karakterine Müsait bir mekanik de yer alacak. Bu mekanik, palavra telaffuzuna bağlı olarak değişkenlik gösterecek. Her palavra, ilerlediğimiz kısımlarda başımıza sıkıntılar açabilecek.
 
Lies of P çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir