Bloober Team, Korku Oyunu Layers of Fear’ın Çıkış Ayını Açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Bloober Team, endişe oyunu Layers of Fear’ın PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için Haziran ayında çıkış yapacağını duyurdu. Unreal Engine 5 ile geliştirilen bu oyun, Ray Tracing teknolojisini, HDR efektleri ve 4K çözünürlüğü destekleyecek. Bunun yanı Dizi sürükleyici bir endişe tecrübesini sunmak için Lumen sistemini kullanacak.  
 
Üst seviye bir dehşet tecrübesi sunmayı hedefliyor
 
 
 
Layers of Fears; tansiyon dolu bir atmosferi bizlere sunacak. Karanlık bir yapıya sahip bu oyun içerisinde korka korka ilerleyecek, etrafı keşfetmeye çalışacak ve arka planda bizlere sunulan kıssayı deneyimlemeye başlayacağız. Birinci Şahıs kamera nazar açısını bizlere sunacak olan bu imal, Layers of Fear ve Layers of Fear 2’nin kurduğu temeller üzerine yeni kıssayı, yeni oynanış mekaniklerini ve daha fazlasını ekliyor. 
 
Unreal 5 oyun motoru ile geliştirilen bu oyun uzun müddettir geliştirilme etabında ve bu yılın Haziran ayı içerisinde çıkış yapması planlanıyor. Bloober Team tarafından geliştirilen Layers of Fear, biz oyuncuları Daimi olarak diken üstünde tutacak ve dolanacağımız bu meskenin içerisinde dehşet dolu anlara şahitlik edeceğiz.
 
Layers of Fear çıkış ayı fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir