Diablo IV için Açık Beta Test Tarihleri Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainmentt, Diablo serisinin yeni oyunu Diablo IV için Aleni beta test tarihlerini açıkladı. Bu kapsamda Aleni beta testi 24-26 Mart tarihleri ortasında bütün platformlarda geçerli olacak. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılara sunulacak olan Aleni beta testine erken erişim ise 17-19 Mart tarihleri ortasında var olacak.
 
Oyunun bir kısmı bu Aleni beta testinde denenebilecek
 
 
 
Diablo IV direktörü Joe Shely (IGN aracılığıyla) Aleni beta testi hakkında Çeşitli bilgiler verdi. Bu kapsamda şunları söyledi: Hem prologue (giriş bölümü) hem de “Fractured Peaks” bölgesindeki birinci kısım oynanabilecek. Aleni beta testinde karakterler en Çok 25. düzeye kadar ulaşabilecek ve bulunduğu alandaki bütün anne misyonları ve Yan vazifeleri yapabileceksiniz.
 
Beta içerisinde Çeşitli misyonları yapabilecek, farklı çeşitteki düşmanları kesebilecek ve birçok ganimet elde edebileceksiniz. 
 
Diablo IV, 6 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak.
 
Diablo IV Aleni beta İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir