Soulslike Aksiyon Oyunu Bleak Faith: Forsaken’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 17, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Archangel Studios tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma souls-like oyunu Bleak Faith: Forsaken’ın çıkış tarihi aşikâr oldu. Oyun, 10 Mart’ta Steam ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Üçüncü Şahıs keşif odaklı aksiyon rol yapma oyunu
 
 
 
Üçüncü Şahıs kamera nazar açısıyla bizlere keşif odaklı bir rol yapma tecrübesi sunacak olan Bleak Faith: Forsaken, souls-like yapısıyla oyuncuları zorlayacak cinsten. Farklı farklı bölgelere gidebileceğimiz ve buraları keşfedebileceğimiz üretimde Aleni dünyada oradan oraya koşturacak, yeni misyonlar alacak ve bu vazifeleri tamamlayarak Çeşitli mükafatların sahibi olabileceğiz.
 
Birbirine bağlı misyon dizilerinin bulunduğu oyun içerisinde farklı zorluklarda boss-patron savaşları yer alacak. Bu işverenleri alt etmek için de reflekslerimizi kullanmak durumunda kalacağız. Oyun içerisinde karşımıza türlü türlü düşmanlar çıkacak ve onlara karşı akınlar yapabileceğiz. 
 
Farklı sınıfların yer aldığı oyun içerisinde istediğiniz Sınıf cinsini seçebileceğiz. Her bir sınıfın kendine mahsus özellikleri ve avantajları olacak. Yaptığımız seçimler Geri alınamayacak münasebetiyle oyun içerisinde hangi istikamete gideceğimize ve neyi tercih edeceğimize nazaran oyun değişiklik gösterecek.
 
Bleak Faith: Forsaken çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir