Miasma Chronicles için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı: Mutant Year Zero Geliştiricisinden

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 17, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici The Bearded Ladies, Dizi tabanlı taktik rol yapma oyunu Miasma Chronicles’ın 17 dakikalık alfa öncesi oynanış görüntüsünü yayınladı. Yayınlanan görüntü içerisinde oyunun giriş menüsü, yükleme ekranı, Çeşitli karakterler, yürüme ve koşma animasyonları, kimi ortamlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
Mutant Year Zero: Road to Eden’in yaratıcılarından
 
 
 
Kıyamet sonrası bir ortamı bizlere sunacak olan Miasma Chronicles, Mutant Year Zero: Road to Eden’in yaratıcılarından bizlere yeni bir tecrübe olarak gelecek. Irak olmayan bir istikbal temasını işleyen üretimde Miasma olarak bilinen bir Sıkıntı ortalığı yakıp yıkacak ve bu harap olmuş dünyada hayatta kalmaya çalışacağız.
 
Farklı farklı karakterler ile tanışacağımız oyun içerisinde robotlar bulunacak. Bu robotlardan kimileri bizim peşimizden gelerek Yardımcı olacak kimileri ise karşımızda Hasım ve tehdit olarak belirecek. Birçok farklı Darbe mekaniğinin yer aldığı bu oyunda düşmanlara karşı Dizi tabanlı taktik aracılığıyla savaşacak ve her atılım Fazla Ehemmiyet arz edecek.
 
Miasma Chronicles, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 
 
Miasma Chronicles alfa öncesi oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir