İzometrik Nişancı Oyunu SlavicPunk: Oldtimer Duyuruldu: Cyberpunk Temalı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 17, 2023 Yorum Yok

 
Krakow (Polonya) merkezli geliştirici Red Square Games, Steam üzerinden PC için cyberpunk temalı izometrik nişancı oyunu SlavicPunk: Oldtimer’ı duyurdu. Oyun 2023 içerisinde çıkış yapacak.
 
Yazar Michal Golkowski’nin yapıtlarına dayanıyor 
 
 
 
SlavicPunk: Oldtimer, Polonyalı Ünlü ilim kurgu ve fantezi kitapları muharriri Michal Golkowski’nin yapıtlarına dayanan bir izometrik bir nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. Problemlerle dolu bir geçmişe sahip Özel dedektif olan Yanus’un kıssasını deneyimleyeceğimiz bu oyunda beklenmedik bir hadiseyi çözmeye çalışırken başımıza türlü türlü belalar gelecek. Belaları aşmaya çalışırken çeşit çeşit silahlar kullanabilecek ve bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağız.
 
Karanlık bir atmosferi bizlere aktaracak olan SlavicPunk: Oldtimer, kendine has dövüş ve animasyonları içerisinde barındıracak. Oyun içerisinde kullanacağımız silahları geliştirebilecek ve düşmanlara karşı daha tesirli bir biçimde uğraş edebileceğiz. Oyunda yalnızca nişancı ögeleri yer almayacak bunun yanı Dizi çözmemiz gereken bulmacalar, açığa çıkarabileceğimiz Çeşitli sırlar ve daha fazlası bulunacak.
 
SlavicPunk: Oldtimer İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir