Yeni Bir Sid Meier’s Civilization Ana Oyunu Geliştiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 17, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 2K, Sid Meier’s Civilization serisindeki bir sonraki anne oyunun Firaxis Games grubu tarafından geliştirildiğini açıkladı. Şirket içerisinde bu duyurunun haricinde Kıymetli İsim değişikleri oldu. Bu kapsamda Fixaxis Games stüdyo lideri Steve Martin, 25 yılın akabinde stüdyodan ayrılma kararı aldı.
 
Şirket içerisinde Öbür değişiklikler de var
 
 
 
Sid Meier ve Jeff Briggs tarafından kurulan Firaxis Games ismini günümüzde hala duyuyoruz ve oyunlarını oynamaya devam ediyoruz. Birçok değişiklik yapılan stüdyoda COO olarak vazife Meydan Heather Hazen, stüdyo lideri olarak Steve Martin’in yerini alacak. Stüdyo lideri olarak Hazen, Firaxis Games’in geliştirme gruplarını yönetecek ve en âlâ strateji oyunlarını geliştirme vazifesine liderlik edecek.
 
Heather Hazen, 2020’de Firaxis Games’e katılan isimlerden birisi ve daha Evvel Epic Games’te Fortnite’ın yanı Dizi PopCap Games’te Plants vs. Zombies ve Bejeweled’de baş üretimci olarak misyon aldı.
 
XCOM serisi ve Marvel’s Midnight Suns yaratıcı direktörü Jake Solomon ise Firaxis Games’te 20 yılı aşkın bir mühletin akabinde stüdyodan ayrılma kararı aldı.
 
Öte yandan Ed Beach, Sid Meier’s Civilization’da yaratıcı direktör olarak vazifesine devam edecek. Beach, 15 yıldır Sid Meier’s Civilization serisinin gelişiminin ayrılmaz bir kesimi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten Sid Meier’s Civilization VI’nın geliştirilmesine öncülük eden isimler biri. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir