Sony’nin duyurulmayan bir bilim kurgu nişancı oyununu iptal ettiği bildirildi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 14, 2023 Yorum Yok

 
Sony’nin, Final Strike Games stüdyosu aracılığıyla üç yıldır geliştirilmekte olan bir ilim kurgu nişancı oyununu iptal ettiği bildirildi. Duyurulmayan ve gün yüzüne çıkmayan bu üretimin iptal haberi Twitter kullanıcısı bogorad222’den geliyor.
 
İptal edilmeyle birlikte takım küçülmeye gitti
 
 
 
Final Strike Games stüdyosu tarafından geliştirilen ve iptal edilen ilim kurgu temalı nişancı oyununu çıkışına iki Yıl kaldığı söyleniyor. Bunun yanı Dizi oyunun PlayStation 5 ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. öbür taraftan ortaya çıkan ekran imgelerine nazaran Final Strike takımı iptal edilen proje nedeniyle çalışan sayısında yüzde 40 azalma yaşadı. 
 
Final Strike Games birinci olarak 2016 yılında kuruldu ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Rocket Arena’yı geliştirdi. Haziran 2021’de geliştiriciler, Epic Games’te Fortnite üzere canlı servis oyunlarına takviye olmaya başladı.
 
Daha sonraki süreçte şirketin web sitesine nazaran grup “PC ve Konsol için Aka çaplı (AAA) yeni bir PvP nişancı oyunu” üzerinde çalışmaya başladı. Duyurulmayan bu oyunun şu anda iptal edilen proje olup olmadığı aşikâr değil. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir