Layers of Fear’ın PC demosu yarın geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 14, 2023 Yorum Yok

 
Bloober Team tarafından biz oyun severlere sunulacak olan dehşet temalı bulmaca macera oyunu için Layers of Fear için yarın bir PC demosu yayınlanacak. Bu demo sürümü sayesinde oyunun bir kısmını fiyatsız bir formda oynayabilecek ve oyunun Temel yapısına göz atabileceksiniz. Tıpkı vakitte oyunun grafiksel olarak gelişimine Şahit olabileceksiniz.
 
Demo 22 Mayıs tarihine kadar var olacak
 
 
 
15 Mayıs TSİ 18:00 prestijiyle yayınlanacak olan demo 22 Mayıs tarihine kadar var olacak. Hasebiyle fiyatsız demo sürümünü denemek için hudutlu bir vaktiniz bulunacak. Demo ile birlikte oyuncular oyunun birinci kısımlarına göz atabilecek, açılış sinematik sahnesine bakabilecek ve oyunun bir kısmını oynayabilecek.
 
Layers of Fear’ın bu yeni sürümünde Layers of Fear ve Layers of Fear 2 ile birlikte bütün DLC’ler yer alacak. Bu sürüm Layers of Fear hikaye örgüsüne yeni bir açıdan bakmamızı sağlayacak ve The Final Note isimli DLC ile de hikaye sona erecek.
 
Yazar’ın daha Evvel anlatılmamış öyküsünü bir ortaya getiren bu sürüm Unreal Engine 5 ile geliştirildi. Bu sürümle birlikte oyunu Işın İzleme, HDR ve 4K çözünürlük takviyeleriyle oynayabileceksiniz.
 
Layers of Fear (2023) Haziran ayında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Demo fragman 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir