CoD: Black Ops 4’ün iptal edilen tek oyunculu modundan görüntüler yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 14, 2023 Yorum Yok

 
Nişancı aksiyon oyunu Call of Duty: Black Ops serisinin 4. oyunu Biricik oyunculu mod bulunmayan birkaç COD oyunundan biri. Treyarch ve Raven grupları tarafından biz oyunculara 2018 yılında sunulan oyun büsbütün Fazla oyunculu bir yapıya odaklanıyor. Lakin Fazla oyunculu modun yanı Dizi grupların campign modunu test ettikleri ortaya çıktı.
 
Görüntüler geliştirmenin birinci evresine ait
 
 
 
Yayınlanan test videosu yaklaşık bir dakikalık bir mühlete sahip ve kimi animasyonların bizlere aktarıldığını burada görebiliyoruz. Görebileceğiniz üzere karşımıza çıkan bu görüntü campaign modunun alfa sürümüne bile yakın durumda değil. Münasebetiyle geliştirmenin birinci kademelerine ilişkin.
 
CoD oyunları genel olarak öyküsü, aksiyon sahneleri ve operasyonları sebebiyle dikkat çekiyor ve oynanıyor. Bu sahnelerle birlikte kendimizi aksiyon sineması içerisinde üzere hissedebiliyor ve soluksuz bir tecrübe elde edebiliyoruz. Elbette diğer taraftan Fazla oyunculu / rekabetçi mod için de oyunu deneyimleyen oyuncular da bir oldukça fazla. 
 
Öte yandan CoD serisinin yeni oyununun ismi Çağdaş Warfare 3 olacağı doğrulandı. Serinin yeni oyununun bu Yıl içerisinde çıkış yapması bekleniyor.
 
     Recently found in-dev cutscenes and animations from Black Ops 4’s Career campaign.
by      u/Ok-Bass-4379 in      Blackops4     

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir