Marvel’s Spider-Man 2 için ücretsiz çizgi roman yayınlandı: Şu anda okuyabilirsiniz

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 14, 2023 Yorum Yok

 
Sony, Marvel Amel birliği kapsamında yeni bir çizgi roman içeriğini yakın vakitte duyurmuştu ve bu roman artık yayınlandı. Yayınlanan ve fiyatsız olarak okunabilen çizgi roman yakında çıkacak olan oyunun öncesini mevzu alıyor.
 
Çizgi roman tarayıcı üzerinden görüntülenebiliyor
 
 
 
Geçtiğimiz hafta duyurulan çizgi roman, Spider-Man ve Spider-Man: Miles Morales olaylarından bu yana Peter Parker’ın Miles Morales’in ve MJ Watson’ın başından geçenleri bizlere anlatıyor. 
 
Roman birinci olarak 6 Mayıs’ta ABD’de Free Comic Book Day aktifliği kapsamında hayranlara sunuldu. öteki taraftan Christos Gage (aynı vakitte Marvel’s Spider-Man’de de yazardı) tarafından yazıldı ve Ig Guara tarafından çizildi.
 
Öte yandan Marvel’s Spider-Man Remastered’ın Müstakil bir sürümü geçtiğimiz hafta PS5 konsolu için yayınlandı. Daha Evvel sadece Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition’ın bir kesimi olarak PS5’te sunulan Spider-Man Remastered artık başka olarak satın alınabiliyor.
 
Marvel’s Spider-Man 2 oyunu ise bu sonbaharda PlayStation 5 için çıkış yapacak.  
 
Çizgi romanı fiyatsız olarak okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir