oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Sharp firması yeni bir konsol için LCD ekran üretimine başladı

Sharp firması yeni bir konsol için LCD ekran üretimine başladı

admin admin -
8 0

 
Elektronik Eser geliştiricisi ve üreticisi Sharp, en nihayet gerçekleştirdiği çıkar davetinde şirketin “yeni bir konsol” için LCD ekranlar ürettiğini duyurdu. Sharp CEO’su Robert Wu Perşembe günü yaptığı açıklamada Japon firmasının (Sharp) isimsiz bir şirketle yakın bir biçimde çalıştıklarını söyledi.
 
Yeni LCD ekranların hangi konsol için üretildiğine dair varsayımlar var
 
 
 
Yeni konsolun şu anda ne olduğu muhakkak değil lakin Sharp’ın geçmiş devirlerde Nintendo ile uzun müddettir devam eden bir ilgisi vardı. Belirtilene nazaran yeni konsol için ekran üretim atağı 2024 ilkbaharından Evvel piyasaya sürülmeyeceği söylenen Switch’in gelişmiş ve bir sonraki sürümüyle alakalı. Tabi bu yalnızca bir mümkünlük.
 
Diğer bir mümkünlük içerisinde ise Sharp’ın “Q Lite” isimli yeni PlayStation el konsolu için LCD ekran tedarik ediyor olabileceği yer alıyor. Nisan ayının başında Insider Gaming tarafından Özel olarak duyurulan Q Lite, PlayStation 5’in bir aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor ve oyuncuların Remote Play (uzaktan) aracılığıyla oyun oynamasına İmkan tanıyor. Q Lite’ın prototiplerine nazaran konsol 8 inçlik bir LCD dokunmatik ekrana sahip.
 
Bununla birlikte Sharp tarafından üretilen LCD ekranların büsbütün farklı ve şimdi duyurulmamış bir Eser için olması da mümkün.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir