Sony, Çinli Oyun Geliştiricilerine Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Teknoloji ve oyun devi Sony Interactive Entertainment, Salı günü Chengdu’da (Çin’in Siçuan eyaletinin başkenti) düzenlediği bir aktiflikte, China Hero Project oyun programını genişleteceğini duyurdu. China Hero projesi, Çinli geliştiricilerden gelen yeni oyunları oyunculara sunacak.
 
Projede 10’dan Çok oyun yer alıyor
 
 
 
Sony tarafından başlatılan ve Çinli geliştiricilerden istikbal oyunları Temel Meydan bu proje ile yeni oyunlar dünya çapında Sony tarafından yayınlanacak. Basamak aşama hayata geçirilen bu projenin birinci basamağında Animal Force, ANNO: Mutationem, F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, Hardcore Mecha, Immortal Legacy, In Nightmare ve The Walker’da iç olmak üzere Yekün 17 oyun desteklendi. Projede şu anda üçüncü evreye geçildi ve 10’dan Çok yeni oyun geliştiriliyor.
 
Üçüncü etapta bulunan proje kapsamında kimi oyunlar Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak ve PlayStation Studios tarafından desteklenecek. Sony ayrıyeten Çin üretimi oyunları denetlemek (kalite Denetim vb.) için China Game Production adlı bir takımın kurulduğunu duyurdu.
 
Öte yandan Sony geçtiğimiz günlerde China Hero Project’in birinci ve ikinci etaplarından olan Lost Soul Aside ve Convallaria oyunlarını dünya çapında yayınlayacağını duyurdu.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir