Rol Yapma Oyunu The Outbound Ghost PlayStation Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 21 Eylül’de Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden PC için piyasaya sürülen parti tabanlı rol yapma oyunu The Outbound Ghost, PlayStation konsollarına geliyor. Yayıncı Digerati ve geliştirici Conradical Games tarafından konsol oyuncularına sunulacak olan bu üretim, 30 Kasım’da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.
 
The Outbound Ghost, Xbox ve Switch konsollarına da geliyor
 
 
 
30 Kasım’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapmasının ardından The Outbound Ghost, Switch konsollarında 1 Aralık’ta yayınlanacak. Kısa bir mühlet sonra da Xbox Series ve Xbox One konsollarına gelecek. Xbox konsollarına hangi tarihte geleceği aşikâr değil.
 
Oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 5 fiyatı sonlu bir mühlet için yüzde 20 indirimli olacak. İndirim kapsamında 24,99 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.
 
The Outbound Ghost’un ayrıyeten Merge Games tarafından PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için fizikî sürümleri yayınlanacak. Fizikî sürümlerin ön siparişleri şu anda var ve 2 Aralık’ta 29,99 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürülecek.
 
The Outbound Ghost, hayaletlere Ömür sonrası hayata geçmeleri için Yardımcı olduğun bir macera rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir