God of War Ragnarök Rekor Kırdı: İlk haftada 5,1 Milyon Adet Sattı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio tarafından oyunculara sunulan God of War’un (2018) devamı niteliğinde olan God of War Ragnarök satış rekoru kırdı. Piyasaya çıktığı birinci haftasında (beş gün içerisinde) 5,1 milyon adet satarak PlayStation tarihinin en süratli satan birinci taraf oyunu oldu.
 
PS tarihinin en süratli satan birinci taraf oyunu
 
 
 
9 Kasım’da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapan God of War Ragnarök, PlayStation tarihinde rekora imza attı. Beş gün içerisinde 5,1 milyon adet satarak en süratli satan birinci taraf PS oyunu oldu.
 
Karşılaştırma yapacak olursak God of War (2018), 20 Nisan 2018’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Yayınlanmasından sonraki birinci üç günde 3,1 milyon adet sattı. 
 
God of War Ragnarök, direkt bir devam oyunu olarak karşımıza çıktı. Ragnarök ile birlikte evvelki oyunda olmayan yeni Darbe mekanikleri ve aksiyon sahneleri oyuna iç edildi. Bunun yanı Dizi yeni bölgeler, görünümler ve daha fazlası bizlere sunuldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir