Hikaye Odaklı Bilim Kurgu Macerası The Invincible için Yeni Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 11 bit studios ve geliştirici Starward Industries tarafından oyunculara sunulacak olan hikaye odaklı birinci Şahıs ilim kurgu tansiyon macera oyunu The Invincible için “Life on Regis III” isimli yeni bir fragman yayınlandı.
 
Yayınlanan fragmanda oyundan birtakım kareler, arka planda konuşan bir ses (bu konuşmada Türlü gezegenlerde hayatın varlığı tartışılıyor) ve daha fazlası yer alıyor.
 
The Invincible, hikaye odaklı bir ilim kurgu macerasını bizlere sunacak
 
 
 
The Invincible, Stainslaw Lem’in romanından esinleniyor ve retro fütüristik bir temaya sahip birinci Şahıs ilim kurgu tansiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor
 
Oyuncular Regis III isimli yabancı bir gezegende uyanan Uzay ilim adamının rolünü üstlenerek kayıp mürettebatı bulmak için gizemli bir misyona çıkacak. Regis III’ü keşfederken gezegenin müthiş sırlar içerdiğini görecek, daha da derinlere indiğinizde burada yalnız olmadığınızı ayrım edecek ve bu gezegeni hiç keşfetmemiş olmayı dileyeceksiniz. Ancak artık Geri dönmek için Fazla geçtir.  
 
The Invincible, 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir