Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu Divine Knockout’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Hi-Rez Studios ve geliştirici Red Beard Games tarafından bir müddettir geliştirilen üçüncü Şahıs platform dövüş oyunu Divine Knockout’un çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 6 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Divine Knockout’un iki farklı sürümü bulunacak: Founders Edition ($24.99) ve Ultimate Edition ($49.99). Founder Edition içerisinde tam oyun (tüm haritalar ve modlar), Profil Kartı, Stormy Chibi Susano kostümü, SMITE’ta Özel bir bonus alacaksınız (Yalnızca bu Sürümü satın aldığınız platformda kullanılabilir), The Epic Biohazard Sol kostümü, ses paketleri ve daha fazlası yer alacak.
 
Ultimate Edition sürümünde ise üstteki sayılanların haricinde dört Allah için Token (Seçtiğiniz rastgele bir Rab’ın kilidini açmak için kullanılır), 1000 Rün, Epic Darkheart Athena kostümü ve dahası bulunacak.
 
Divine Knockout bizlere neler sunacak? 
 
 
 
Tanrılar ve Mitoloji ile biçimlendirilmiş bir dünyada geçen bu üçüncü Şahıs dövüş oyununda arkadaşlarını alt etmen gerekecek. Oyun içerisinde King of the Hall ve Oddball üzere 3’e 3 oyun modları, 1’e 1 düellollar ve daha fazlası yer alacak.
 
Oyunda karmaşık bir Denetim sistemi yer almayacak. Yalın denetimler ile Türlü karakterleri alabilir, Özel yetenekler kullanabilir ve rakipleri arenada alt edebilirsiniz.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir