Eski CD Projekt RED Geliştiricilerinin Kurduğu Rebel Wolves, NetEase Games’ten Yatırım Aldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Şubat ayında eski CD Projekt RED geliştiricileri tarafından Polonya’da kurulan oyun stüdyosu Rebel Wolves, azınlık payını satın Meydan NetEase Games’ten stratejik bir yatırım aldığını duyurdu. Rebel Wolves, şu anda Müstakil bir takım olarak kalacak. Bunun yanı Dizi tam oyun geliştirme ve oyun haklarını da kendisinde tutacak.
 
Rebel Wolves kurucu ortağı, CEO ve oyun direktörü Konrad Tomaszkiewicz bir basın yatırım hakkında şunları söyledi: “NetEase Games’i yeni hissedarımız ve ortağımız olarak ağırlamaktan Sevinç duyuyoruz. Önde gelen global oyun şirketlerinden birinin amaçlarımıza ortak olması, grup içerisinde Aka bir itimat artışı sağladı. NetEase tarafından bizlere sağlanan bu yatırım, tam gaz devam etmek için lazım olan nihayet Noksan modüldü. Şu anda birinci Sınıf bir AAA oyunu geliştirmek için bütün kaynağa sahibiz.”
 
Rebel Wolves şu anda aksiyon rol yapma oyunu geliştiriyor
 
 
 
ski The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 çalışanları tarafından kurulan Rebel Wolves şu anda Unreal Engine 5 motoru ile bir AAA, hikaye odaklı, karanlık fantezi temalı rol yapma oyunu geliştiriyor. Bu stüdyonun birinci oyunu olacak ve yeni nesil konsollar ile PC için var olacak. 
 
Stüdyonun web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir