Sons of the Forest oyununu beğendiniz mi?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Endnight Games tarafından geliştirilen ve Newnight tarafından 23 Şubat tarihinde yayınlanan Aleni dünya hayatta kalma oyunu Sons of the Forest, oynayanlar tarafından bir epey sevildi ve seri içerisinde Aka bir rekora imza attı. The Forest’ın devamı niteliğindeki oyun, çıktığı birinci gün 2 milyon adet sattı ve bunun yanı Dizi birinci gün Steam’de 400 bin eş vakitli oyuncuya ulaştı.
 
Oyunu nasıl buldunuz?
 
 
 
The Forest sonrası birçok yeni mekaniğin ve grafik geliştirmelerinin eklendiği Sons of the Forest, birinci olarak tam sürüm olarak çıkış yapacaktı fakat geliştirici grup bu süreci daha Çok uzatmamak ismine erken erişim olarak yayınladı. Erken erişim süreci sizin de bildiğiniz üzere oyunun eksikliklerinin tamamlandığı ve yeni içeriklerin eklendiği bir devri Anlatım ediyor. Bu süreçte oyuncular Geri bildirim verebiliyor ve takımlara oyunu tamamlamasında Yardımcı olabiliyor.
 
Günümüzde birçok Aleni dünya hayatta kalma oyunu bulunuyor lakin bu imal kısa müddette hayli tanınan bir hale geldi. Sizce bu durumun nedeni nedir? Bu oyunu başkalarından farklı kılan özellikler Mevcut mı? Yorumlarınızı bekliyoruz (Kelvin ayrıntısını unutmayın).

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir