Sea of Thieves’e dayalı bir masa oyunu geliştiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Rare tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından oyunculara sunulan korsan temalı Aleni dünya Fazla oyunculu macera oyunu Sea of Thieves’e dayalı yeni bir masa oyunu geliyor. Steamforged Games ve Rare aracılığıyla oyunculara sunulacak olan bu yeni masa oyunu şu anda geliştirilme etabında yer alıyor ve bu geliştirilme durumu gruplar tarafından doğrulanıyor.
 
Hazine avı ve deniz savaşlarını içereceği bildirilen yeni masa oyunu
 
 
 
Geçtiğimiz aylarda bu türlü bir oyunun geliştirildiğine dair Türlü söylentiler ortaya çıkmıştı lakin bu durumda şu anda resmi olarak doğrulanmış oldu. Steamforged Games tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde şu tabirler yer alıyor: “Rare takımı ile Amel birliği içerisinde Sea of Thieves’e dayalı bir masa oyunu geliştiriyoruz. Önümüzdeki Yıl yayınlayacağımız yeni masa oyununda yeni maceralara yelken açabilecek, demir atabilecek ve yeni denizlere hakikat açılabileceksiniz.” 
 
Şu anda masa oyunu hakkında Fazla Çok ayrıntı yer almıyor fakat Sea of Thieves dinamikleri göz önüne alındığında hazine avı ve deniz savaşlarını içereceği varsayabiliriz. Bakalım nasıl bir oyun bizlere sunulacak.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir